Kanye West onder vuur: Taylor Swift schakelt advocaten in na bizarre sekstirade
- News
- Kanye West onder vuur: Taylor Swift schakelt advocaten in na bizarre sekstirade
De langlopende beef tussen Kanye West en Taylor Swift heeft een nieuw dieptepunt bereikt. Taylor zou juridische stappen voorbereiden tegen Ye na beschuldigingen over haar seksleven.
Seksuele intimidatie
Kanye West is al een tijd lang de wildste dingen aan het roepen op X: telkens weet hij zichzelf weer te overtreffen. Recentelijk was Taylor Swift weer het doelwit. Hij beweerde namelijk (in een rant waarin hij meerdere mensen aanviel) dat Taylor Swift seks had gehad met Justin Bieber en Harry Styles tegelijk — en dat hij er niks over hoorde. “Justin Bieber en Harry Styles hebben Taylor Swift van beide kanten gedaan en ik werd niet gebeld”, postte hij. “DEZE TWEET IS 1000% WAAR.”
Volgens Daily Mail heeft Swift via haar advocaten een cease and desist gestuurd en noemt ze de uitspraken “seksuele intimidatie, laster en schadelijk voor haar carrière.” Ook haar vriend, American football-ster Travis Kelce, zou klaarstaan om Kanye persoonlijk aan te spreken.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Nog geen reactie
Zowel Justin Bieber als Harry Styles zouden de beschuldiging ontkennen, maar hebben er (nog) niks over gezegd. De soap rondom Kanye en Taylor gaat al jaren terug, met als dieptepunt natuurlijk het bekende moment bij de VMA's in 2009. Ook rapte hij in 2016 over Taylor Swift op Famous: “I feel like me and Taylor might still have sex…”
Swift zette eerder al een subtiele trap terug. In een digitale versie van haar album The Tortured Poets Department schreef ze “thank You aimEe” — waarbij de hoofdletters “Y” en “E” als duidelijke knipoog naar Ye gezien werden.
Lees ook
Entertainment
Tina Knowles over het hebben van borstkanker: "Solange en Beyoncé waren erbij"Entertainment
Eminem is opa geworden en de naam van zijn kleinzoon is iconischEntertainment
Diddy wordt opnieuw aangeklaagd, nu door man tijdens 'freak-off': "Beyoncé en LeBron James gesproken"Entertainment
Sean Kingston en zijn moeder schuldig bevonden aan fraude: riskeren twintig jaar cel