Politie houdt verdachte (15) van doodsteken jongen (15) aan
- News
- Politie houdt verdachte (15) van doodsteken jongen (15) aan
De politie heeft een 15-jarige jongen uit Rotterdam aangehouden voor mogelijke betrokkenheid bij de steekpartij die gisteren plaatsvond in een parkje in het Rotterdamse Beverwaard. Hierbij kwam een 15-jarige jongen om het leven.
Gemeld
De politie laat via Twitter weten dat de verdachte zichzelf heeft gemeld op het politiebureau. Wat zijn rol precies is geweest, wordt nog onderzocht.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Rustige jongen
Inmiddels is ook meer bekend over het slachtoffer, die ter plaatste overleed aan zijn verwondingen. Zijn stiefvader bevestigt tegenover het AD dat het gaat om de 15-jarige Joshua. "Hij was een voetballer en ging niet veel naar buiten om te hangen. Vandaag vroeg hij aan zijn moeder of hij tóch even weg mocht", vertelt zijn stiefvader, die Joshua omschrijft als een 'altijd vrolijke en rustige jongen'.
Lees ook
FunX Rotterdam
Man heeft zijn vrouw mogelijk gewurgd omdat ze wilde scheiden: 15 jaar cel en tbs geëistFunX Rotterdam
Rotterdamse arts zet leven op pauze om mensen in Gaza te helpenFunX Rotterdam
Stichting Feis plaatst waterputten ter ere van overleden rappersFunX Rotterdam
Ronnie Flex staat in juli op North Sea Jazz Festival met speciale uitvoering van 'Rémi'