FOTO'S: Kylie Jenner verblijft tijdelijk in deze luxe villa in Miami
- News
- FOTO'S: Kylie Jenner verblijft tijdelijk in deze luxe villa in Miami
Kylie Jenner verblijft momenteel in extreme luxe op Hibiscus Island in Miami. Dat doet de 19-jarige in een gestoord grote villa. Het tijdelijke 'stulpje' kost normaal 15 miljoen dollar, maar voor 8000 dollar per nacht kan je er al verblijven volgens Airbnb.
Selfies maken
Het huis bestaat uit zes slaapkamers, een fitnessruimte en zeven badkamers, zodat Kylie uren selfies kan maken. Iedere slaapkamer op de bovenste verdieping heeft een balkon met zeezicht. Buiten ligt een zwembad waar ze baantjes kunnen trekken en een bubbelbad voor de momenten met champagne.
Direct aan zee
Het huis waar Kylie, Tyga en hun vriendjes verblijven, ligt direct aan zee. Volgens TMZ is het nog onbekend of Kylie het stulpje van Airbnb mag huren ter promotie van het pand of dat ze er echt 8000 dollar per nacht voor betaalt.
Op & Neer
Op Instagram hebben we al kunnen zien hoe Kylie op en neer gaat met de lift.
Lees ook
Up 2 Date
Amerikaans leger bombardeert Jemen na dreigement van Trump: minstens 31 dodenUp 2 Date
Microsoft ontslaat twee werknemers na uitspraak over Gaza: "Bedrijf heeft bloed aan handen"Up 2 Date
Vader (34) uit Ommen krijgt 10 jaar cel voor verkrachting en mishandeling van pasgeboren babyUp 2 Date
Minister in VS wil "Pro-Hamas-studenten" land uit gooien: "Zouden je nooit visum geven"